.W PIGUŁCE

PRZEZ PRAKTYKÓW

W MICRO.SCIENCE zajmujemy się produkcją medialnych treści oddających piękno zawodów medycznych. Tworzymy filmy, klipy i fotografujemy – wszystko po to by pokazać jak wyjątkowa jest medycyna. Wasza medycyna.

DLA PRAKTYKÓW

Bez względu na to czy prowadzisz praktykę jako lekarz medycyny, lekarz weterynarii, stomatolog, kosmetyczka czy fizjoterapeuta – pomożemy Ci pokazać jak piękny zawód wykonujesz i jak wiele serca wkładasz w swoje codzienne zajęcia. A może prowadzisz sklep związany z medycyną lub weterynarią? Lub jesteś hodowcą zwierząt i dbasz o ich zdrowie i szczęście? Pokaż, że jesteś wyjątkowy. Pokaż, że warto Ci zaufać.

.1 Nie masz czasu dokumentować praktyki?

Zrobimy to za Ciebie! Przygotujemy fotografie i filmy pokazujące jak wygląda Twoja praca. Gotowym materiałem podzielisz się na swoich funpage’ach lub stronie internetowej.

.2 Wyjątkowe wydarzenie?

Koniecznie je uwiecznij! Specjalne okazje wymagają specjalnej oprawy. Utrwalimy najlepsze momenty tworząc fotorelację, którą możesz wykorzystać w mediach społecznościowych lub po prostu – wracać do niej z sentymentem.

.3 Twoje towary są unikatowe, ale nie wiesz jak to pokazać?

Zróbmy im piękne zdjęcia! Estetycznie wyglądający sklep internetowy z ciekawie zaaranżowanym lookbook’iem to podstawa dzisiejszego e-commerce.

.4 Właśnie urodził się wyjątkowy miot lub Twój zwierzak zdobył championat?

Takie chwile są tylko tu i teraz. Nie pozwól im uciec i zatrzymaj je na pięknych fotografiach, które nie tylko będziesz oglądał z radością po kilku latach, ale będą też stanowić Twoje portfolio.

……………………………………………………………………………………………………………………….

MICRO.SCIENCE to gdyńska firma, która powstała z połączenia dwóch pasji – medycyny i fotografii. W założeniu jedno miało być zawodem, drugie miało być hobby – dzisiaj trudno dojść do tego które jest które 🙂 Mój zawód, który pozwala mi na praktykę zarówno w medycynie klinicznej jak i weterynaryjnej, daje mi pełen obraz realiów pracy w zawodzie medycznym. Wiele łez i szczęścia na raz. Przez lata fotografowałam dla przyjemności medycynę od podszewki. Trochę dla pamiątki, do szuflady, by nie zapomnieć tych emocji i chwil. Dziś uważam, że trzeba ten piękny świat pokazywać. Chwalić się. Cieszyć się wspólnie. Czy to weterynaria czy medycyna kliniczna – łączy nas piękne zajęcie 🙂